fbpx

Avar kõrge laega saal mahutab kuni 100 inimest. Saali gooti stiilis portaaliga välisuks avaneb otse Suur-Karja tänavale. Ruumi kõrged ja väärikad palklaed loovad piduliku ja ajaloolise miljöö. Suur saal sobib suurepäraselt vastuvõttude, seminaride ja väiksemate kontsertide korraldamiseks. Ruumi eheteks on üks vähestest hästisäilinud Tallinna mantelkorstnatest ja teise korruse salongi viiv kaunis puittrepp. Ruumis asub kommunikatsioonidega varustatud baarilett.

Kaminasaal

Kaminasaal

Kaminasaal

Kaminasaal

Kaminasaal

Meie õdus kaminasaal mahutab kuni 50 inimest. Saal on eriti sobiv privaatsemate koosviibimiste ja koosolekute pidamiseks. Kaminasaali avarad aknad on avatud sisehoovi ning kaminasaali kõrval asub KÖÖK, mida saab kasutada toitlustamiseks.

Ruumi mahutavus:
• Pidulik õhtusöök ümmarguste laudadega (10 inimest lauas) või pikk laud: mahutavus kokku kuni 50 külalist
• Furšett-vastuvõtt: mahutavus kuni 70 külalist
• Kontsert või seminar kuni 50 istekohta

Kapteni tuba

Meie väikseim ruum, Kapteni tuba asub vahekorrusel ja seda ühendab SUURE SAALIGA väärikas puittrepp. Ruum sobib väiksemate koolituste läbiviimiseks ja privaatseteks söögikordadeks seltskonnale suurusega kuni 20 inimest. Suure ürituse korral saab seda kasutada koos Suure saaliga m.h. üleriiete garderoobina, külaliste või esinejate puhkeruumina.
Kapteni tuba mahutab kuni 20 külalist

Köök

Vajadusel saame kasutuseks pakkuda professionaalse tehnikaga sisustatud kööki.

Keldrisaal

Keldrisaal

Suur-Karja 8 maja kelder on tänapäeval kujundatud hubaseks lounge-baariks, kus
toimetab igapäevaselt meie koostööpartner kultuuriklubi WINKEL. Keldrisaal on alumise korruse suurim ruum, kuhu mahub nii DJ/esineja, lauad kuni 40 inimesele kui ka väike tantsuplats. Esimesel korrusel asuva Suure saaliga on keldriruumid ühendatud sisetrepiga, kuid vajadusel saab keldri „ülemisest maailmast“ täielikult eraldada.
Keldriruumidesse sissepääs on eraldi uksest otse tänavalt ja nii on soovi korral võimalik kogu alumist
korrust kasutada eraldiseisvaks meeleolukaks sündmuseks. Kokku on keldrikorrusel kuni 50 istekohta.
Lisaks saalile leiab siit mõnusaks olemiseks põnevaid nurgataguseid soppe.